"Kaplumbağalar da uçar!"

"Ev sanki geçmiş yüzyıllara uzanan büyük, suskun bir ailenin üyeleriyle dolu. Orada, ikinci kişiliğimle yaşıyorum ve yaşamı geniş anlamıyla, bir var olan bir yok olan bir şey olarak algılıyorum."

-Carl Gustav Jung-

20090121

Anket No 4: Aşk / Dev ilişkisi


"Aşkın büyük olması için dev mi olmak lazım?" gelir soruma gelen cevaplar bu kez insanı üzer nitelikteydi. "Her aşk bir gün biter mi?" sorunsalinin kafamızı artık meşgul etmediği, çünkü gün be gün aslında birtalım aşkları tüketmiş bünyelerimizin orta sahada gezindiği düşünülürse %26lık bir dilimle yarası büyük olanlar konuşmuş bu ankette.

Kaplumbağaların devlerden daha güzel aşık olacaklarını, kalbin kabukla korununca daha bir lezzetli aşk yaşayacaklarını düşünen bünyelere de ben selam eder "hayır öyle değil" derim.

Karşılıklı olan her şeyin güzel olduğuna ve iki tarafında kaybetmek için çırpınır durumlarının yine her iki kişi tarafından da fark edilmesine değinerek fazla derinlere dalmadan bu mevzuuyu burada bitiririm. Yeni bir anketimizde görüşmek üzere der, katkılarından dolayı yaralı / çok az yarasız tüm okuyuculara teşekkür ederim.

1 yorum:

Mustafa Özkan dedi ki...

Hayır demiştim yanılmıyorsam.

Yorum Gönder

Related Posts with Thumbnails
haberler haberler