"Kaplumbağalar da uçar!"

"Ev sanki geçmiş yüzyıllara uzanan büyük, suskun bir ailenin üyeleriyle dolu. Orada, ikinci kişiliğimle yaşıyorum ve yaşamı geniş anlamıyla, bir var olan bir yok olan bir şey olarak algılıyorum."

-Carl Gustav Jung-

20101021

ben olmak için çabalayan

http://binyuzlukadin.tumblr.com/

Yukarıdaki bağlantıdaki yazar şahıs ben değilim, ama o ben olmak için baya bir çabalıyor. Bloga girdiğinizde anlayacaksınızdır ki benim blogumdaki yazıların ya tamamını ya da bir kısmını olmak suretiyle araklamakta. Profil bilgilerine de benimkinin aynısını kopyalayıp yapıştırmış durumda. Ben siz karıştırmayın diye uyarayım istedim, yoksa bırakalım da bu şahıs biraz daha debelensin bu bokun içinde. Saygılar.

Blogunda yer verdiği yazıların bazılarının benim blogumdaki bağlantıları aşağıdadır.
8 yorum:

Aşk ve Zehir dedi ki...

msj alınmıştır..

beenmaya dedi ki...

sanırım bu yazıdan sonra ortadan kayboldu. giremedim bloguna. kim bilir belki de kaybettiği kendini arıyordur başkalarının adının, yazdıklarının altına sığınmak yerine...

Yasemin Şahin dedi ki...

şahsın bloguna hala giriliyor...

AyŞeGüL KuŞ dedi ki...

NE SALAKÇA BİŞEYDİR BU YAAA..NE KAZANDIRIR Kİ BU ONA..

beenmaya dedi ki...

evet giriliyormuş ben sorun yaşamışım. yorumda yazılmıyor işin kötüsü bir şey desek..

Esmir dedi ki...

Bende giremedim!
Göremedim bu yüzden! Doğrudur!..

İnsan türleri çeşit çeşit..."ben" olamayınca çoğu başkası olmaya çalışırken..o başkasının malında, mülkünde, kadınında, adamında hep gözü olur gözü kalır...Kalmakla da yetinmez uzanmaya, çalmaya yeltenir!..

sonrada denir ki karşılaşılan bu tür vak'alara; " Kaçarsın böyle çıkamazsın insan içine! ne estetik kar eder ne yeni bir isim, ne yeni bir sayfa...kafayı ve yüreği değiştirmedikten sonra!.."

Oysa gösterilen çabayı zamanı kendisi olmaya gayret etse belki ' o hiç beğenemediği kendisini' bile geliştirmiş olur!..O zaman alkışlarız hepbirlikte...

Yasemin Şahin dedi ki...

Evet kapatmış neyse ki.. şimdi http://binyuzlukadin.blogspot.com/ adresindeki en altta ki (tanrı)yazımı kaldırması kaldı geriye.

ne güzel cisimlemişsin kişiyi Esmir..

ilginiz için herkese teşekkür ederim.

Yasemin Şahin dedi ki...

ve blogu da kapattı ses etmeden:)

Yorum Gönder

Related Posts with Thumbnails
haberler haberler